Vypnuta podpora JavaScriptu! Ve Vašem internetovém prohlížeči je vypnuta podpora JavaScriptu. Některé části tohoto webu potřebují pro svou funkci povolený (zapnutý) JavaScript a bez něj nebudou korektně fungovat.
 AquaSat > Dotazy > Dotaz číslo 5 
Hlavní strana
Akvárium
Technika
Rostliny
Ryby
Fotogalerie
 > Akvárium
 > Historie
 > Rostliny
 > Ryby
 > Staré akvárium
Videa
Deník
Postřehy
 > Akvárium
 > Hnojení
 > Rostliny
 > Rozmnožování
 > Ryby
 > Řasy
Kniha návštěv
 > Dotazy a odpovědi
Odkazy
 > Kontakt

Hledat na stránce
Vlastní vyhledávání

domény - webhosting - serverhosting

Festival FantazieDnes je


Otázky a odpovědi - dotaz

Na tento dotaz je možno reagovat prostřednictvím formuláře umístěného pod všemy předchozími reakcemi (tedy úplně dole).
 
Autor: Bedna Datum a čas: 02:04  29.9.2010 Hodnocení: (+19)      + 41    - 22
Předmět: Jak a kde pořídít akvárium
Text dotazu: ahoj,jsem budoucí majitelelka a hlavně tvořitelka akvária,hledám potřebné informace pro úplné začátečníky a musím napsat,že to není úplně jednoduché.Chtěla bych si pořídit poměrně velké A,vyčetla jsem,že se musím poradit se stavařem(problém stropu) to už jsem zvládla,tak jsem měla představu,že si koupím set a bude,ale jak jsem se dočetla není tomu tak.představa,že půjdu do zverimexu a narazím na prodavače laika,mě neláká,ale co teď…mám to vzdát? nemáš náhodou radu..díky

Převzato z Návštěvní knihy ze dne 9.9.2008

Seřadit podle: Datumu    Hodnocení 
Čas
Datum
Autor Odpověď +
-
02:05
29.9.2010
AquaSat Zdravím, vzdát by to byla určitě škoda :-) . Jak už jsi napsala, jedna z možností je zajít do zverimexu a poptat se tam (a mít štěstí na prodavače který o této problematice něco ví) a nebo do toho jít na vlastní pěst. Já jsem před pár lety volil tu druhou variantu, i když nějaké ty rozumy jsem pobral právě ve zverimexu kde o akvaristice opravdu něco ví(alespoň v tom, do kterého chodím já). O problematice akvarijních setů v dnešní době ví stále více budoucích akvaristů a proto mnohé zverimexy nabízejí možnost nechat si vyrobit akvárium(nádrž) a také podstavec na zakázku. Případně vás odkážou na sklenáře a stolaře kteří mají s akvárii zkušenosti. Volba je potom jen na tobě (je ale asi lepší, pokusit se o první možnost, a teprve pokud znalosti ve zverimexu selžou pokusit se o dílo sama). A pak je tu samozřejmě internet plný informací (ke kterým je ale někdy složité se dostat). (20)
 + 38
 - 18

Vaše reakce

Jméno nebo přezdívka (3 až 30 znaků)
Vaše reakce (max. 1000 znaků)
Opište kontrolní kód (ochrana proti botům) Opište tento text do políčka níže
Pokud se vám nepovede napoprvé opsat kód správně, zkuste to znovu. Pokud je kód nečitelný aktualizujte tuto stránku (F5).
Je to v dnešní době bohužel nutné k odfiltrování reklamních botů. Ti by jinak časem tyto stránky zahltily reklamou (většinou na velmi nebezpečné stránky). Děkuji za pochopení.Copyright: 2003-2012   Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv kopírování těchto stránek nebo jejich částí je bez písemného souhlasu autora zakázáno!
Design & Engine & contents by Ondřej Satora (AquaSat)
Optimalizováno pro Firefox a rozlišení 1024x768 a vyšší   Stránky byly testovány v Microsoft Internet Explorer 8, Firefox 10 a Opera 11.
Zásady ochrany osobních údajů

Stránka byla vygenerována 16.07.2024 v 17:55:35 za 0,004 (0,002) sekund.

  RSS