Vypnuta podpora JavaScriptu! Ve Vašem internetovém prohlížeči je vypnuta podpora JavaScriptu. Některé části tohoto webu potřebují pro svou funkci povolený (zapnutý) JavaScript a bez něj nebudou korektně fungovat.
 AquaSat > Dotazy > Dotaz číslo 7 
Hlavní strana
Akvárium
Technika
Rostliny
Ryby
Fotogalerie
 > Akvárium
 > Historie
 > Rostliny
 > Ryby
 > Staré akvárium
Videa
Deník
Postřehy
 > Akvárium
 > Hnojení
 > Rostliny
 > Rozmnožování
 > Ryby
 > Řasy
Kniha návštěv
 > Dotazy a odpovědi
Odkazy
 > Kontakt

Hledat na stránce
Vlastní vyhledávání

domény - webhosting - serverhosting

Festival FantazieDnes je


Otázky a odpovědi - dotaz

Na tento dotaz je možno reagovat prostřednictvím formuláře umístěného pod všemy předchozími reakcemi (tedy úplně dole).
 
Autor: ciko Datum a čas: 01:25  08.12.2010 Hodnocení: (+19)      + 32    - 13
Předmět: Parmičky
Text dotazu: Ahoj
Chtěl bych se zeptat na parmičku Duhovanou. Před dvěma dny jsem si jich 6 pořídil a asi mi drtí ostatní ryby. Mám tam s nima Neonky ,Mečovky a Dania. Všude se dočítám že jsou mírumilovný,ale zatím mi to tak nepřipadá. Děkuji za odpověď

Seřadit podle: Datumu    Hodnocení 
Čas
Datum
Autor Odpověď +
-
13:31
13.12.2010
AquaSat Ta sytě červená rybka je sameček a pravděpodobně stejně jako ty narůžovělé, ta co je "bez barvy" jen s černým pruhem je smička...

http://www.aquasat.cz/fotogalerie-4-139.html

Na fotce úplně nahoře samička a pod ní dva červení samečci.
Zde je samička vidět trochu lépe:

http://www.aquasat.cz/fotogalerie-4-146.html
(19)
 + 24
 - 5
21:27
12.12.2010
ciko To bude asi ten problém. Tam kde sem ty ryby kupoval,vůbec nevěděli jak samička a sameček vypadají,tak jsme tam prostě jen hrábli síťkou a to co tam bylo tak jsem si vzal. Na internetu jsem pak hledal rozdíly,ale nikde jsem fotografii rozdílů samičky a samečka nenašel. Jen tam bylo napsáno že samička není tak pestře zbarvená. tak nevim. Mám tu jednu parmičku sitě červenou a tři narúžovělí. A pak tam ještě měli bez barvy jen s černým pruhem. (17)
 + 23
 - 6
22:45
11.12.2010
AquaSat Tak já se asi připojím k té většine, protože já s nimi moc problémů neměl - alespoň se samičkami ne. Samečci po nějaké době v mém akváriu také trochu zdivočeli. Troufali si ale pouze na rybky stejné nebo menší velikosti než byli oni. Pokud máte v akváriu větší počet samečků, zkusil bych jim pořídit více samiček, a nebo je v krajním případě zkusit někomu věnovat po jedné a nechat si v akváriu jen jednoho samečka... Samičky u mne byly klidné. Zkusil bych jim možná mírně snížit teplotu vody v akváriu (ale zase ne moc, mečovky nesnáší podchlazení) tak o stupeň až stupeň a půl, určiťe ale ne pod 22°. (15)
 + 22
 - 7

Vaše reakce

Jméno nebo přezdívka (3 až 30 znaků)
Vaše reakce (max. 1000 znaků)
Opište kontrolní kód (ochrana proti botům) Opište tento text do políčka níže
Pokud se vám nepovede napoprvé opsat kód správně, zkuste to znovu. Pokud je kód nečitelný aktualizujte tuto stránku (F5).
Je to v dnešní době bohužel nutné k odfiltrování reklamních botů. Ti by jinak časem tyto stránky zahltily reklamou (většinou na velmi nebezpečné stránky). Děkuji za pochopení.Copyright: 2003-2012   Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv kopírování těchto stránek nebo jejich částí je bez písemného souhlasu autora zakázáno!
Design & Engine & contents by Ondřej Satora (AquaSat)
Optimalizováno pro Firefox a rozlišení 1024x768 a vyšší   Stránky byly testovány v Microsoft Internet Explorer 8, Firefox 10 a Opera 11.
Zásady ochrany osobních údajů

Stránka byla vygenerována 16.07.2024 v 17:28:16 za 0,007 (0,002) sekund.

  RSS