Vypnuta podpora JavaScriptu! Ve Vašem internetovém prohlížeči je vypnuta podpora JavaScriptu. Některé části tohoto webu potřebují pro svou funkci povolený (zapnutý) JavaScript a bez něj nebudou korektně fungovat.
 AquaSat > Postřehy > Ryby 
Hlavní strana
Akvárium
Technika
Rostliny
Ryby
Fotogalerie
 > Akvárium
 > Historie
 > Rostliny
 > Ryby
 > Staré akvárium
Videa
Deník
Postřehy
 > Akvárium
 > Hnojení
 > Rostliny
 > Rozmnožování
 > Ryby
 > Řasy
Kniha návštěv
 > Dotazy a odpovědi
Odkazy
 > Kontakt

Hledat na stránce
Vlastní vyhledávání

domény - webhosting - serverhosting

Festival FantazieDnes je


Postřehy - Ryby

Všechny mé zkušenosti, postřehy, rady a nápady, které jsem nasbíral za svoji akvaristickou "praxi" naleznete zde. A doufám, že někomu z Vás pomohou, nebo si alespoň "počtete"...

  Pancéřníček  
  Počet záznamů v článku: 3
Datum poslední aktualizace: 15.06.2003
 
     


Komentáře k tématu
 
Jméno:    
Předmět: povolený počet znaků: 3-80
Text komentáře:
povolený počet znaků: 3-600
Přepište z obrázku následující text: (rozlišují se malá a velká písmena!)
Opište tento text do políčka níže11:25 13.11.2011 - iveta - neonka duhová
co potřebuje k jídlu a jakou pečlivou starost k neonce duhové
13:16 13.11.2011 - AquaSat - RE: neonka duhová
Dobrý den, termín neonka duhová mi (a ani google) není známý, ale pokud jste tím myslela klasickou tetru obecnou (http://www.aquasat.cz/img.php?id=32) tak ta má poměrně nízké nároky na své prostředí i stravu. Je to všežravec takže ke krmení je vhodné jak vločkové krmivo (které se jí musí trochu nadrobit) tak i živá potrava jako jsou například nitěnky. Je to malá hejnová a klidná rybka (takže ji nekupovat do akvária v jednom nebo dvou kusech). Pro více informací bych vás asi odkázal zde: http://rybicky.net/atlasryb/tetra_neonova . Jinak většina teter si je co se týče "staráni se o ně" celkem podobná...
15:03 06.1.2010 - Milan - Nákup ryb
Z vašeho článku jsem došel k zjištění,že kupujete ryby po jedné(možná se mýlím) - lepší je koupit méně druhů,ale vždy alespoň 3 a více kusů.
05:55 06.01.2010 - AquaSat - RE: Nákup ryb
Dobrý den, no zaleží na tom, o jakou rybu jde. Pokud se jedná o rybičku do páru jak tomu bylo několikrát u Mečovek, tak tam jsem opravdu kupoval pouze jednu - samečka. Hejnové rybky jsem vždy kupoval po cca 10 a více. Naopak skaláry a jiné teritoriálnější rybky jsem se snažil nakupovat po páru, případně dle doporučení v akvaristice (jeden sameček, 2, 3 samičky ...).


Copyright: 2003-2012   Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv kopírování těchto stránek nebo jejich částí je bez písemného souhlasu autora zakázáno!
Design & Engine & contents by Ondřej Satora (AquaSat)
Optimalizováno pro Firefox a rozlišení 1024x768 a vyšší   Stránky byly testovány v Microsoft Internet Explorer 8, Firefox 10 a Opera 11.
Zásady ochrany osobních údajů

Stránka byla vygenerována 13.06.2024 v 12:40:25 za 0,011 (0,002) sekund.

  RSS