Vypnuta podpora JavaScriptu! Ve Vašem internetovém prohlížeči je vypnuta podpora JavaScriptu. Některé části tohoto webu potřebují pro svou funkci povolený (zapnutý) JavaScript a bez něj nebudou korektně fungovat.
 AquaSat > Odkazy 
Hlavní strana
Akvárium
Technika
Rostliny
Ryby
Fotogalerie
 > Akvárium
 > Historie
 > Rostliny
 > Ryby
 > Staré akvárium
Videa
Deník
Postřehy
 > Akvárium
 > Hnojení
 > Rostliny
 > Rozmnožování
 > Ryby
 > Řasy
Kniha návštěv
 > Dotazy a odpovědi
Odkazy
 > Kontakt

Hledat na stránce
Vlastní vyhledávání

domény - webhosting - serverhosting

Festival FantazieDnes je


Odkazy

Zde jsou odkazy na zajímavé a naučné stránky zabývající se akvaristikou.
TIP: Chybí vám tu nějaký server popřípadě vaše stránky (o akvaristice)? Napište mi e-mail s přesnou adresou a názvem stránky a textem, který má být uveden v kolonce popis. Pokud zde chcete mít i fotku vašeho akvária, tak ji pošlete e-mailem (jako přílohu) nejlépe ve velikosti 250x90(až 120) pixelů a formátu JPG. V případě, že budete fotografii posílat dodatečně, nezapomeňte uvést název akvária pro přiřazení k správné adrese a popisu. Pokud nepošlete žádné foto, vezmu si ho z vašich stránek...
Upozornění: nepište tam žádné nesmysly. V případě že text nebude odpovídat skutečnosti, změním ho, ať se vám to bude líbí nebo ne! :-)))
 
České akva servery
AKVARISTA.cz

http://akvarista.cz

Velice srozumitelný server se spoustou ucelených informací jak pro začátečníky, tak pro pokročilé akvaristy. Můžete zde najít stručné informace (včetně fotografií) o akváriích návštěvníků, seznam aquaprodejen v ČR a SR s adresami a komentáři návštěvníků, atlas ryb a rostlin,...

AQUAPAGE.cz

http://www.aquapage.cz

Pěkný akvaristická portál se spoustou informací. Naleznete zde jak stručné popisy nádrží samotných návštěvníků serveru, tak i popisy mnoha druhů rostlin a ryb a to včetně fotografií a komentářů akvaristů-návštěvníků, kteří je mají ve svých nádržích. A jako snad na každé webové stránce tak i zde je hromada užitečných odkazů na další neméně zajímavé stránky s akvaristickou tematikou.

RYBICKY.NET - Akvarijní ryby

http://rybicky.net/

Rozsáhlý atlas ryb, nemoci ryb a spousta praktických rad pro chovatele sladkovodních akvarijních ryb.

Stránky českých akvaristů
Akvárium RaPon

http://www.rpaqua.wz.cz/

Akvárium RaPon A další zajímavá stránka plná zajímavého textu a fotografií...

AQUA VAi

http://www.akvarijni.cz

AQUA VAi Další velice rozsáhlá stránka se spoustou rad pro začínající akvaristy (přiučit se mohou i pokročilí)

Dadmanovo akvárium

http://akva.dadak.cz/index.php3

Dadmanovo akvárium Stránky popisující život jednoho akvária se spoustou nádherných fotografií a články z akvaristické praxe.

Dominika

http://www.akvastranky.com/akva.htm

Dominika Stránky s informacemi o různých nemocích rybiček a návody jak je léčit.

Horácovo akvárium

http://www.horacovoakvarium.cz

Horácovo akvárium Velice pěkně zpracované osobní stránky s mnoha užitečnými informacemi a radami hlavně pro začínající akvaristy.

Luckyho akvárium

http://www.lucky.olomouc.com

Luckyho akvárium Na těchto stránkách bych chtěl změnit názor na to, že pěstování akvarijních rostlin je složité a že udržení krásných rostlin v akváriu je nesplnitelný sen českého akvaristy. Domnívám se, že pokud splníte několik málo podmínek, které jsou nezbytné k úspěšnému pěstování akvarijních rostlin, dosáhnete jistě kýženého cíle, t.j. překrásně zarostlé akvárium bez řas. Text převzat z úvodní stránky serveru.

Perníkovo akvárium

http://akva.pernica.cz

Perníkovo akvárium Stránky se záznamy o jednom akváriu a zkušenostech s ním.

Rosíkovo akvárium

http://www.r.wz.cz

Rosíkovo akvárium Stránky o akváriu s chronologicky řazenými událostmi. Je zde hodně, hodně zajímavých textů k předčtení a můžete si zde i objednat PMDD - hnojivo na rostliny.

Stránky p. Pelikána

http://planta.aquariana.cz

Stránky p. Pelikána Stránky s odborně zaměřenými články na všechno možné o akvaristice. Naleznete zde informace o pěstování akvarijních rostlin a základní vědecké poznatky z příbuzných oborů.

Vladimír Pazdera ml.

http://aquarko.webpark.cz/index.htm

Vladimír Pazdera ml. Rozsáhlé stránky psané hned o dvou akváriích - 64 a 200 litrů, se spoustou rad nejen pro začátečníky...

Stránky českých akva firem
Akva Tera Exo

http://www.akvateraexo.cz/

Akva Tera Exo Kamený obchod téměř v centru olomouce, kde vám kdykoliv velmi rádi a odborně poradí nejen při výběru akvaristického zboží.

AQUA DAHO

http://www.aqua-daho.cz

AQUA DAHO Internetové stránky prodejce akvarijních rostlin. Jsou zde fotografie rostlin a základní informace o nich. Můžete si je zde i objednat.

Rataj

http://www.rataj-spk.cz

Rataj Další stránky výrobce (české pěstírny akvarijních rostlin) nejen akvarijních rostlin, ale i přípravků na měření, úpravy, ... vody a nejen toho...Komentáře k tématu
 
Jméno:    
Předmět: povolený počet znaků: 3-80
Text komentáře:
povolený počet znaků: 3-600
Přepište z obrázku následující text: (rozlišují se malá a velká písmena!)
Opište tento text do políčka níže18:00 12.2.2011 - Mirek - Děkovačka
Jsem začátečník a zde jsem našel to, co jsem potřeboval pro začátek.Ihned jsem si stránku uložil mezi oblíbené a bydu se na ní vracet vždy, když budu potřebovat nějakou radu, pomoc anebo jenom nějakou inspiraci.Moc pěkné stránky, děkuji. :)


Copyright: 2003-2012   Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv kopírování těchto stránek nebo jejich částí je bez písemného souhlasu autora zakázáno!
Design & Engine & contents by Ondřej Satora (AquaSat)
Optimalizováno pro Firefox a rozlišení 1024x768 a vyšší   Stránky byly testovány v Microsoft Internet Explorer 8, Firefox 10 a Opera 11.
Zásady ochrany osobních údajů

Stránka byla vygenerována 13.06.2024 v 13:42:47 za 0,009 (0,002) sekund.

  RSS